Nar kasabasında uzun zaman eksikliği hissedilen, en son pandemi dönemiyle birlikte önemi bir kat daha anlaşılan cenaze hizmetleriyle ilgili önemli bir adım atılıyor. Bu kapsamda Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik tarafından kasabaya yaptırılması planlanan taziye evi ve mezarlık alanının projelendirilmesi çalışmalarının tamamlandığı öğrenildi.

"ÖLÜSÜNE SAYGISI OLMAYANIN DİRİSİNE DE SAYGISI OLMAZ"

Nar Belediye Başkanı ve AK Parti Nar Belediye Başkan adayı Süleyman Özçelik, gelişen ve büyüyen Nar beldesinin değişik yönlerde ihtiyaçlarının da ortaya çıktığını belirterek, bunun taziye evi ve mezarlık alanı olduğunu kaydetti.

Başkan Özçelik, “Nar beldemiz büyüyor, güzelleşiyor, ister istemez ihtiyaçlar da değişiyor. Biz bu anlayış içerisinde Nar’a hitap edecek 600 metrekare kapalı alana sahip olan, içerisinde morg alanı, cenaze yıkama alanı, abdesthane, mutfak, kadın-erkek wc barındıran modern taziye evi ve yeni belde mezarlığı inşasını tamamlayacağız. Yenilikçi belediye olarak yeni proje ve hizmetlerle sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” dedi.