banner461

Turizm Yenilenme İle Hizmet Başkan Osman Süslü İle Olur

Uçhisar Kasabası Derebağ-Cevizli bağı mevkiinde mülkiyeti hazineye ait 15825 parsel üzerinde bulunan 11 adet dükkan 5 yıl süre ile milli emlak genel müdürlüğünden belediyemiz tarafınca kiralanmıştır.

banner15
Turizm Yenilenme İle Hizmet Başkan Osman Süslü İle Olur
24 Ağustos 2020 Pazartesi 11:06

banner517
banner134

Uçhisar Kasabası Derebağ-Cevizli bağı mevkiinde mülkiyeti hazineye ait 15825 parsel üzerinde bulunan 11 adet dükkan  5 yıl süre ile milli emlak genel müdürlüğünden belediyemiz tarafınca kiralanmıştır. Hediyelik eşya satış yeri statüsünde nitelendirilen dükkanların cevizli esnafına kiralanarak faaliyete başlaması düşünülmektedir.

 Başkanımız Osman Süslü konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Yapımına Aralık 2019 da başladığımız, bölgenin görsel yapısına uygun olarak tasarlanan ve turizm potansiyelini arttıracağı için oldukça önemli olan Cevizli-Derebağ projesini tamamladık. Başta esnafımız olmak üzere tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu projenin tamamlanma sürecinde Başta Sayın Valimiz İnci Sezer Becel’e, Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Açıkgöz ve Sayın Yücel Menekşe’ye İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Gürbüz Dinç’e projeye verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.