Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Vali Fidan, Başkan Parmaksız’a çalışmalarında başarılar diledi.

Sivil toplum kuruluşlarının şehrin gelişmesinde önemli bir rolü olduğunu belirten Vali Fidan, “Nevşehir'in gelişimi ve gelişmesi için sivil toplum örgütleri ile her zaman işbirliği içinde olacağız. Birlikte Nevşehir'in ekonomisine, sosyo kültürel gelişimine yön vereceğiz. Bunları yaparken de işadamlarımızın desteği bizler için büyük önem taşımakta. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası da şehrimizin en büyük sivil toplum kuruluşu. Bu manada Nevşehir için hep birlikte, beraberce çalışmalıyız. Herkes elini taşın altına koymalı” diye konuştu.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ise, Vali Fidan'a nazik ziyaretleri için teşekkür ederek  Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın yapısı ve işleyişi hakkında da bilgi verdi.

Başkan Parmaksız, “Yaptığımız etkinliklerle Nevşehir iş dünyasının her zaman yanında yer alıyoruz. Düzenlemiş olduğumuz seminerler, toplantılarla üyelerimizi bilgilendirirken, yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak iş adamlarımızı yeni pazarlarla buluşturuyoruz. Nevşehir'in gelişimi içinde oluşacak her proje de Nevşehir iş dünyası olarak dün olduğu gibi bugün de yer alacağımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sayın Valimize ziyaretleri için bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Vali Fidan, NTSO Başkanı Parmaksız ile bir süre sohbet ettikten sonra kendisine çalışmalarında başarılar dileyerek ayrıldı.