Ak Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Rauf Yanar, Türk siyaset ve demokrasi hayatının tarihi nitelikli seçimlerinin yarın yani 14 Mayıs 2023 tarihinde tüm yurt sathında yapılacağını hatırlatarak bütün Nevşehirli seçmenlerden ve vatandaşlardan oy ve destek istedi.

Çıkmış olduğu kutlu yolculukta yanında olan bütün hemşerilerine şükran borcu olduğunu ifade eden Mustafa Rauf Yanar “14 Mayıs 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ile 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin ülkemize, milletimize ve seçime katılacak tüm adaylar ile partilere hayırlı olmasını, hayırlar getirmesini diliyorum. Seçimlerin, demokrasimizin güçlenmesine, tazelenmiş bir irade ile daha güçlü, daha müreffeh, daha huzurlu bir Türkiye hedefi doğrultusunda Türkiye’nin Yüzyılı için güçlü bir başlangıç yapmamıza vesile olmasını temenni ediyorum.

Kuşkusuz, yolu doğru olanın yükü de ağır olacaktır. Ancak bu ağır yük, gönüllerin kenetlenmesiyle kaldırılacak, bu sayede ülkemizin önü muhakkak aydınlığa ve huzura açılacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız en başta olmak üzere gece gündüz demeden sahada çalışan parti teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Milletin vekilliği görevi için çıktığım bu yolda, yol arkadaşlığı yapan, gönül coğrafyasını bize açan hemşerilerime en samimi ve kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Niyetimiz hayr akıbetimiz hayr olsun inşallah. Haydi hep birlikte Türkiye Yüzyılını birlikte inşa edelim” diye konuştu.