banner461

Yaralı Kediye Okul İdaresi Sahip Çıktı

Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi önünde muhtemelen sokak köpekleri tarafından kulağı parçalanmış olarak bulunan sokak kedisi, okul idarecileri tarafından veterinere götürülerek tedavileri yaptırıldı.

banner15
Yaralı Kediye Okul İdaresi Sahip Çıktı
16 Ocak 2019 Çarşamba 19:45

banner517
banner134

Bu gün Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi önünde muhtemelen sokak köpekleri tarafından kulağı parçalanmış olarak bulunan sokak kedisi, okul idarecileri tarafından veterinere götürülerek tedavileri yaptırıldı. Veteriner hekim Mehmet Pamuk tarafından muayene ve tedavisi uygulanan yavru kediye kedi maması, su içirilerek sıcak bir ortamda istirahat etmesi için yer temini sağlandı.

Emeği geçen okul Müdür Yardımcısı Yasin YILDIRIM, Sadece Allah C. C. Rızası için, sokak hayvanı olduğu için hiçbir ücret almadan tedavi uygulayan Merkez veteriner polikliniği Mehmet Pamuk ve ilaçlarını temin eden Dörtkol Eczanesine tüm Nevşehir halkı adına teşekkür eder. Tüm Nevşehir lilerin sokak hayvanları için daha duyarlı olunması hususen soğuk havalarda yem ve su, imkan varsa sıcak ortam sağlamalarını arz ederiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.