banner461

Beşir Derneği Yardımları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği'nin yapmış olduğu sosyal inceleme sonucunda belirlenen 35 aileye paranın geçmediği markette alışveriş yapma imkânı sunuldu.

banner15
Beşir Derneği Yardımları Hız Kesmeden Devam Ediyor
11 Kasım 2019 Pazartesi 13:34

banner134

Beşir Derneği, Türkiye'de 32 ve Suriye'de 4 adet olmak üzere toplamda bulunan 36 adet paylaşım mağazası ile ihtiyaç sahibi ailelerin tıpkı bir marketten alışveriş yapar gibi ihtiyaçlarını gidermelerine vesile olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Nevşehir’de bulunan paylaşım noktası aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldüren Beşir Derneği, destekleriniz ile gönüller yapmaya devam ediyor.

Nevşehir Beşir Derneği Temsilcisi Taner DÜZGÜN: Yardıma muhtaç kimseler gıda, giyim ve temizlik ürünleri gibi reyonlara ayrılmış ve tıpkı bir market gibi düzenlenmiş yardım mağazalarından herhangi bir ücret ödemeden ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Bu kapsamda Nevşehir’de yaşayan yerli ihtiyaç sahibi aileler Beşir Derneği’nin açtığı Paylaşım Noktasından adeta büyük bir markette alışveriş yapar gibi ihtiyaçlarını karşıladılar.

Beşir Derneği Nevşehir Temsilcisi Taner DÜZGÜN: Daha fazla aileye yardım ulaştırmak istiyoruz bunun için; Hayırseverlerin “Paranın Geçmedi Markete” yapacağı 5 TL’lik bir yardım ile bir ailenin evinde bir tabak yemeğin pişmesine vesile olacaktır. Gelin! Hep birlikte ihtiyaç sahipleri için bir şeyler yapalım ve yüzlerin gülmesine vesile olalım.

Sağ elin verdiğini sol elin görmediği bir şekilde hayır yapmak isteyenler, Beşir Derneği’ne müracaat ederek bunu gerçekleştirebilir.

NEVŞEHİR BEŞİR DERNEĞİNE ULAŞMAK İÇİN İLETİŞİM NUMARALARI

0535 354 48 79- 0532 684 73 78       E mail adresi: www.besir.org.tr


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.