banner461
banner195

Altınyıldız Koleji SBS’de İlimizdeki Tüm Öğrencilere Başarılar Diler

8 Haziran 2013 Cumartesi günü yapılacak olan Ortaokul 8.sınıflar Seviye Belirleme Sınavında Altınyıldız Koleji yeni başarılar hedefliyor.

Altınyıldız Koleji SBS’de İlimizdeki Tüm Öğrencilere Başarılar Diler
06 Haziran 2013 Perşembe 14:39

banner143
banner134

     Nevşehir’in en başarılı Ortaokulu olan Altınyıldız Ortaokulu tam 10 yıldır yerleştirme ve okul puan ortalamalarında Nevşehir Birincisi olmaktadır.

2012 yılında 440.013 okul puan ortalaması ile Nevşehir birincisi olan Altınyıldız Koleji Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer almaktadır.
Bugüne kadar 11 Türkiye Birinciliği kazandıran Altınyıldız Koleji, 2012 yılında 3 Türkiye birinciliği,60 Fen Lisesi, 41 Anadolu Öğretmen ve Anadolu Lisesi kazandırarak yeni bir başarı destanı daha yazmıştı.
Güçlü öğretim kadrosu,Altınyıldız Test yayınları,birebir öğretim yöntemleriyle öğrencilerinin başarı seviyesini sürekli arttıran Altınyıldız Koleji,2013 SBS  de öğrencilerinden yeni başarılar beklemektedir.

 Anasınıfından Üniversiteye öğrencilerine kaliteli ve çağdaş bir eğitim veren Altınyıldız Koleji;2013 SBS Sınavında öğrencilerin alacakları puanlara göre tercih edebilecekleri,Fen Lisesi,Anadolu Lisesi,Anadolu Öğretmen Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi gibi farklı Lise alternetifleriyle Nevşehirlilerin hizmetindedir.
 Eğitimde Türkiye’nin Parlayan Yıldızı olan Altınyıldız Koleji, 2013 SBS’ye katılacak tüm öğrencilere başarılar diler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.