banner421
banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinde Veli Toplantıları Başladı

2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Özel Altınyıldız Liselerinde öğrenim gören 9-10-11 ve 12. Sınıf öğrenci velileri, öğrenciler ve öğretmenler 4 gün sürecek olan 2. yarıyıl toplantısında bir araya geliyor.

Altınyıldız Kolejinde Veli Toplantıları Başladı

banner143
banner134
Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Kolejinde veli toplantıları 18 Nisan 2016 Pazartesi günü saat 17:00'da 9.sınıf  öğrencilerinin velilerinin katılmasıyla başladı.
Özel Altınyıldız Koleji Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi. Konferans Salonunu dolduran velilere,öğrencilerin genel durumları yanı sıra,deneme sınavları sonuçları,üniversite hazırlık çalışmaları,haftasonu kurslar,Altınyıldız test yayınları,öğrencilere verilen psikolojik destek çalışmaları hakkında da bilgiler verilmektedir.
Altınyıldız Koleji Türkiye'nin en kaliteli,en başarılı eğitim kurumları arasında yer almakta,her yıl Üniversite ve TEOG sınavlarında dereceler kazandırarak,öğrencilerine kaliteli bir eğitim öğretim fırsatı sunmaktadır. Sosyal,kültürel ve sportif başarıları ile gündemden düşmeyen bir okul olmuştur.
Toplantıya katılan bütün velilerimize Altınyıldız Koleji müdürlüğü olarak teşekkür ediyor ve öğrencilerimize üstün başarılar diliyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.