banner461
banner195

Lara Koleji Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Hazır

Lara Koleji Anasınıfı, 1. ve 5. Sınıflar için oryantasyon programı düzenledi.

Lara Koleji Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Hazır
09 Eylül 2014 Salı 12:23

banner143
banner134

 Lara Koleji Anasınıfı, 1. ve 5. Sınıflar için oryantasyon programı düzenledi.

Lara Koleji deneyimli kadrosunun yanı sıra öğrencilere sunulan imkânlar  ve sağlamış olduğu kaliteli eğitimle  birçok alanda elde edilen başarılarına her yıl  yenisini ekleyerek herkesin takdirini kazanmaya devam ediyor.

Başarılı geçen dönemin ardından yeni eğitim öğretim yılına büyük bir heyecanla ve birçok programla girecek olan  Lara Koleji öğretmenleri ve yöneticileri, bu eğitim ve öğretim yılında da en iyi dereceleri elde etme azmiyle yeni ders yılına başlayacaklarını dile getirdiler.

Lara Koleji yeni döneme 8 Eylül sabahı oryantasyon programı ile “merhaba” dedi. Öğrencilerin okullarına ve yeni arkadaşlarına uyumlarını kolaylaştıracak bir dizi etkinliklerle yeni döneme hazırlandıkları gözlendi.  Katılımı çok olduğu programda öğrencilerin mutlu anlar geçirdi.

 

Okul Müdürü Ulaş İnönü, “Okulumuz gerek eğitim sistemi gerek eğitim kadrosu gerek fiziki kadrosu ile yeni eğitim ve öğretim yılına hazır. Bütün sınıflarımızdaki akıllı tahta uygulamasıyla kaliteli yabancı dil eğitimimiz, kazanım eksikliklerini gidermeyi amaçlayan etüt anlayışımız, “Kişiye Özgü Öğretim Modelimiz” sosyal kulüp çalışmalarımız, başarıyı getiren akademik programlarımız okulumuzun temel uygulamaları arasında yer alıyor. Uyguladığımız eğitim programlarımız ile öğrencilerimiz TEOG’da büyük başarılara imza atıyor ve ilimizde zirvede yer alıyor. TEOG başarısının yanı sıra resim, şiir, kompozisyon, bilim, spor yarışmalarında öğrencilerimiz elde ettikleri il ve Türkiye dereceleriyle ailelerini ve bizleri gururlandırıyorlar.” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.