banner461
banner195

Kardelen koleji yılın son Veli Toplantısını Yaptı

Nevşehir Özel Kardelen koleji 2013 yılının son öğrenci veli toplantısını yaptı.

Kardelen koleji yılın son Veli Toplantısını Yaptı
28 Aralık 2013 Cumartesi 12:41

banner143
banner134

 Nevşehir'in eğitimde ki 20 yıllık gururu olan Özel Kardelen Koleji 2013 yılının son öğrenci veli toplantısını yaptı. Kardelen Koleji'nde 2,3,4,5,6 ve 7. sınıfların 2013 yılında ki son öğrenci veli toplantısına öğrenci velileri yoğun ilgi gösterirken öğrenci velileri öğretmenler ile bire bir görüşerek öğrencilerin dersleri hakkında bilgi aldılar.

 

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı ise veli toplantısına yoğun katılım gösteren tüm öğrenci velilerine teşekkür etti. Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada şunları kaydetti.

 

'' Kardelen Koleji olarak 2013 yılının son öğrenci veli toplantısını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Veli toplantımıza öğrenci velilerimiz büyük bir ilgi gösterdi. Öğrenci veli toplantılarına katılan velilerimiz ilk olarak sınıf öğretmenleri ile görüştüler. Ardından ise okulumuz konferans salonunda öğrenci velilerimiz bütün öğretmenlerimiz ile bire bir görüşerek öğrencileri hakkında bilgiler aldılar. Özel Kardelen Koleji olarak yılın son öğrenci veli toplantısına katılarak öğrencileri hakkında bilgiler alan tüm öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum''


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.