banner421
banner195

Nevşehir'de Muhteşem Düğün

Nevşehir'in tanınmış Simalarından eski siyasilerimizden Mehmet Devşiren'in kızı'nın düğününde renkli görüntüler yaşandı.

Nevşehir'de Muhteşem Düğün

banner143
Nevşehir de Düğün Organizasyonu FİB ajans & Organizasyon
İlgili Galeriye Git
banner134

Meltem ve Turan Açık çiftleri Göre Belediyesi düğün salonunda gerçekleşen muhteşem düğünle dünya evine girdiler.

Devşiren ve Açık Ailelerinin bu en mutlu günlerinde düğün merasimlerine büyük ilgi gösteren davetliler Salona sığmadı.

Meltem & Turan AÇIK çiftlerinin Düğün Merasimlerine Eski Nevşehir Milletvekillerinden Av. A. Kadir Baş, AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, Sinop Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Uysal, Baş Müfettiş Kadir İpek,MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı,MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol,Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün,Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit,Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili İş Adamı M.Ali Öbekli, NTSO Yönetim kurulu Üyeleri Ömer Güçlü, Yüksel Babaoğlu, Nevşehir Belediye Meclis Üyesi ve Kardelen Koleji Genel Müdürü Yücel Menekşe,DİPA AVM Yönetim Kurulu Başkanları Caner Erdoğan,Yener Erdoğan,Diş Hekimi Mehmet Özgün ile çok sayıda iş adamı ve davetliler katıldı.


Nevşehir de Düğün Organizasyonlarının bir numaralı firması FİB Ajans Organizasyon tarafından gerçekleştirilen düğün merasimiyle Nevşehir Göre Belediyesi düğün Salonu şimdiye kadar görülmemiş bir konsepte süslenen Gelin Yolu Gelin masası ve rengarenk ışıklarıyla Sahnesi ve Fikret Çapacı nını başarılı sunumlarıyla bütün davetlilerden tam not aldı.


Genç çiftlerin Nikah şahitliğini Sinop Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Uysal ve Faruk Özgün yaptılar.

Nikah sonrası İHH Nevşehir Temsilcisi Baki Öncel hocamızın duasıyla genç çiftlere Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediyesi vermesi ve İstiklala Marşının okuması davetlilerden büyük beğeni topladı.FİB Ajans organizasyon ile Savaş Müzik Orkestrasının muhteşem seslendirdiği parçalarıyla vur patlasın çal oynasın gönüllerince eğlenen davetliler sahneyi hiç boş bırakmadılar.FİB ajans Organizasyon olarak Genç çiftlerimiz Meltem ve Turan AÇIK Çiftlerine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Nevşehir de Düğün,Nişan,Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...0 384 212 9 444

nevsehirorganizayon.com

0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret ÇapacıGelin Yolu

Gelin Masası

Kamera Fotoğraf çekimleri

Masa-Sandalye Giydirme

Ses sistemi

Işık Sistemi

Orkestra

Palyaço

Animatörler

İlahi Grubu

Şamdan

Davetiye

Daha bir çok isteğinize uygun seçenekler için geç kalamdan bizi mutlaka arayın. ALO :0 384 212 9 444


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN AİLESİ - 4 yıl önce
her iki tarafada hayırlı ve uğurlu olsun temennilerimizi iletir geçlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.