banner461

Nevşehir'de bin 586 parça cinsel içerikli ürün ele geçirildi

Nevşehir'de şüpheli bir araçta çok sayıda cinsel içerikli ürün ele geçirildi.

banner15
Nevşehir'de bin 586 parça cinsel içerikli ürün ele geçirildi
29 Eylül 2022 Perşembe 17:55

banner134

Nevşehir'de şüpheli bir araçta 1586 parça cinsel içerikli ürün ele geçirildi.

İşte Kom Şube Müdürlüğü Haftalık Çalışmaları;

KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince son bir hafta içerisinde yaptığı çalışmalarda; 

“Bozulmuş ve Değiştirilmiş Gıda ve İlaçların Ticareti” suçu ile ilgili olarak şüpheli bir araçtan 1586 parça cinsel içerikli ürün ele geçirilerek, araç sürücüsü 1 şahıs yapılan işlemlerin ardından serbest bırakılmıştır.

Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefetten şüpheli bir şahsın işyeri ve ikametinde yapılan aramada 5,3 kg kıyılmış tütün, 55.000 adet boş makaron, 30 paket (250 gr’lık) nargile tütünü, 2950 adet sigara filtresi, 4 paket kaçak sigara ele geçirilerek, şüpheli şahıs ifadesinin ardından serbest bırakılmıştır.

Parada Sahtecilik suçundan bir işyerine sahte para vermesi neticesinde yapılan ihbar üzerine şüphelilerle ilgili işlem başlatılmış; ifadelerinin ardından serbest bırakılmışlardır.

Resmi Belgede Sahtecilik suçundan şüpheli bir araçta sahte plaka kullandığı tespit edilmesi üzerine işlem başlatılmış, şüpheli şahıs ifadesinin ardından serbest bırakılmıştır.

Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefetten bir işyerinde yapılan aramada 79.600 adet boş makaron, 68.700 adet doldurulmuş makaron, 42.200 adet sigara filtresi, 10 kg. kıyılmış tütün, 11 adet kesilmiş bandrol, 6 paket içerisinde 4 kg. açılmış tütün ele geçirilerek işlem başlatılmıştır.

Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefetten şüpheli bir araçta yapılan aramada 100 adet bandrolsüz sigara ele geçirilerek işlem başlatılmıştır.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.