banner461

Nevşehir'de Çeşitli Suçlardan Aranan 7 Kişi Tutuklandı

Nevşehir merkezi ile Derinkuyu, Kozaklı ve Ürgüp ilçelerinde Aranan 12 Şahıs Yakalandı. 7 Şahıs Tutuklanarak Cezaevine Teslim edildi.

banner15
Nevşehir'de Çeşitli Suçlardan Aranan 7 Kişi Tutuklandı
22 Temmuz 2019 Pazartesi 13:40

banner143
banner134

Nevşehir merkezi ile Derinkuyu, Kozaklı ve Ürgüp ilçelerinde Aranan 12 Şahıs Yakalandı 7 Şahıs Tutuklanarak Cezaevine Teslim edildi.

12.07.2019 ile 19.07.2019 tarihleri arasında Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı ve çeşitli Adli Makamlar  tarafından yakalama kararları ile Aranan Şahısların Yakalanmasına yönelik istihbari ve yol kontrol ve denetleme noktalarında yapılan çalışmada;

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Asayiş Şube Müdürlüğünce Yapılan Çalışmada;

Çeşitli Adli Makamlarca aranan Toplam 6 şahıs yakalanmış, “Yaralama” suçundan aranan hakkında 8 ay 3 gün hapis cezası bulunan 1 şahıs,

“Borçlunun Ödeme Şartını İhlal” suçundan aranan 1 şahıs,

“Dolandırıcılık- Resmi Belgede Sahtecilik ve Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması” suçlarından aranan hakkında 8 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs,

“Kullanmak İçin Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçundan aranan hakkında 1yıl 8 ay hapis cezası bulunan 1 şahıs tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiş, 2 şahıs ise yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile serbest bırakılmıştır.

Derinkuyu İlçe Emniyet Amirliğince Yapılan Çalışmada;

Çeşitli Adli Makamlarca aranan Toplam 1 şahıs yakalanmış hakkında Adli İşlem yapılan şahıs yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile serbest  bırakılmıştır.

Kozaklı  İlçe Emniyet Amirliğince Yapılan Çalışmada;

Çeşitli Adli Makamlarca aranan Toplam 2 şahıs yakalanmış, “Borçlunun Ödeme Şartını İhlal” suçundan aranan 1 şahıs tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiş, 1 şahıs ise yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile serbest  bırakılmıştır.

Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce Yapılan Çalışmada;

Çeşitli Adli Makamlarca aranan Toplam 3 şahıs yakalanmış, “Borçlunun Ödeme Şartını İhlal” suçundan aranan 1 şahıs ve“ Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama “ suçundan 8 yıl 4ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası ile aranan 1 şahıs  tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiş, 1 şahıs ise yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile serbest  bırakılmıştır.

Acıgöl, Hacıbektaş, Gülşehir ve Avanos ilçelerimizde aranan şahıs yakalanamamıştır.

GÜVENLİ ŞEHİR… NEVŞEHİR…  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.