“Barceló Cappadocıa” Barceló İstanbul’un Gözde Mekanı B.Heaven Rooftop’ta Düzenlenen Çok Özel Bir Etkinlikle Tanıtıldı.

Barcelo, Türkiye'deki 4. otelini Kapadokya'da açıyor

93 yıldır, 30 ülkede 300’e yakın otel ile hizmet veren İspanyol turizm devi Barceló Hotel Group, Türkiye’deki 26.yılında büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Barceló Istanbul, Occidental Taksim ve Occidental Ankara’dan sonra grubun Türkiye’deki 4.oteli Barceló Cappadocia, 16 Temmuz 2024 tarihinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Kapadokya’ya yeni bir soluk getirmeye hazırlanan otel, Barceló Istanbul ’un Rooftop restoranı B.Heaven’da gerçekleştirilen ve turizm sektörünün önde gelen 150’den fazla seyahat acentesinin katıldığı özel bir etkinlikle tanıtıldı. B.Heaven’ın eşsiz manzarası eşliğinde, usta şeflerin dokunuşlarıyla servis edilen lezzetler büyük beğeni topladı.

Etkinlikte konuşan Barceló Hotel Group Türkiye Bölge Müdürü Hasan Ekmen, grubun Türkiye’deki büyüme hedeflerine dikkat çekerek; “Barceló Cappadocia’nın açılışını duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu yolda emin adımlarla ilerlerken  Barceló markasının Kapadokya’daki varlığıyla, Avrupa ve Latin Amerika gibi farklı milliyetlerden misafirlerin Kapadokya'ya olan ilgisini artırmayı ve modern lüks ile Kapadokya’ya özgü tasarımlar sunarak farklı bir hizmet anlayışı getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Kapadokya’nın eşsiz dokusuyla uyumlu harika mimarisiyle, Barceló Cappadocia, konuklarına zengin tarihin ve doğal güzelliklerin içinde unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmayı hedefliyor. 170 odasıyla, misafirlerini çevrenin güzelliği ve huzuruyla büyülemeye hazırlanan otel, modern ve konforlu odalarının yanı sıra Cave room ve süitleriyle de merak uyandırıyor.

En küçüğü 35 metre² olan lüks odaların yanı sıra 60 tane Suite odası, açık ve kapalı havuzlu SPA, Convention Center’ı Rooftop restoran ve Seyir Terasıyla, 5 yıldızlı Barceló Cappadocia, 16 Temmuz’dan itibaren Barcelo Hotel Group’un üstün  standartlarıyla misafirlerini modern lüksün ortasında Kapadokya’nın doğal güzelliklerine ve tarihine bırakmaya davet ediyor.

Editör: İbrahim UYSAL