banner461

Nevşehir İl Özel İdaresi Ekipleri Şehrin Dört Bir Yanında ...

Nevşehir İl Özel İdaresi ekipleri, vatandaşlarımızın köylerine daha rahat ulaşım sağlamaları ve hizmet alabilmeleri için yol, su, elektrik ve kanalizasyon bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. 

banner15
Nevşehir İl Özel İdaresi Ekipleri Şehrin Dört Bir Yanında ...
06 Ocak 2021 Çarşamba 18:52

banner143
banner134

Nevşehir İl Özel İdaresi ekipleri, vatandaşlarımızın köylerine daha rahat ulaşım sağlamaları ve hizmet alabilmeleri için yol, su, elektrik ve kanalizasyon bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. 
Nevşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ile Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri dört bir yandan köylerin alt yapı ve üst yapı sorunlarına anında çözüm önerisi üretiyor. 
Yapılan çalışmalar kapsamında sabahın ilk ışıkları ile birlikte Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Kozaklı İlçesine bağlı Belekli ve Karahasanlı ile Merkez İlçeye bağlı Alacaşar ile Balcın köylerinin yol bakım ve onarım çalışmalarına devam etti. 
Hacıbektaş İlçesine bağlı Aşağıbarak ve Ayhan köyü arası yol kumlama çalışmaları devam ederken, Ürgüp İlçesine bağlı Başdere Köyünde yol yapım çalışmalarında ise sona gelindi. Derinkuyu İlçesine bağlı Til Köyü’müzde ise enkaz düzenleme çalışması yapıldı. 
Öte yandan, Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri, Ürgüp İlçesine bağlı İbrahimpaşa Köyü’lerde kanalizasyon çalışması yaparken, diğer taraftan yine Ürgüp İlçesi Cemil Köyünde ise içme suyu elektrik arızası giderilerek, köye yeniden su verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.