banner461

A Takımı Belirlendi

Milletvekilliği seçimlerinin ardından memuriyete dönen ve sendikacılık hayatına kaldığı yerden devam eden Mustafa uğur, yeni dönemde görev yapacak Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi yönetim kurulu üyelerini de belirledi.

banner15
A Takımı Belirlendi
04 Temmuz 2015 Cumartesi 14:00

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Milletvekilliği seçimlerinin ardından memuriyete dönen ve sendikacılık hayatına kaldığı yerden devam eden Mustafa uğur, yeni dönemde görev yapacak Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi yönetim kurulu üyelerini de belirledi.

Mustafa Uğur başkanlığındaki yeni yönetim kurulu üyeleri ve görev dağılımları şu şekilde belirlendi; Tayfur Urgenç (Şube Sekreteri), İlhami Genç (Şube Mali Sekreteri), Cengiz Yurt (Şube Teşkilatlandırma Sekreteri), Adnan Yıldız ( Şube Eğitim ve Sosyal İlişkiler Sekreteri), Fatih Arıkan (Şube Mevzuat Sekreteri), Sefa Atar ( Şube Basın ve Dış İlişkiler Sekreteri).

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Uğur, kendisinin siyasete atıldığı dönemde Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesinde yöneticiliğe devam eden başta Tayfur Urgenç olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.