banner461

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nde 'Benim İçin En İyi Kariyer...'

Nevşehir - Cemil Meric Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri eTwinning projeleri kapsamında İngilizce öğretmeni Murat Pektaş danışmanlığında yürüttükleri "The Best Career for me" (benim için en iyi kariyer) adlı projeleri için meslek tanıtım günü düzenlediler.

banner15
Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nde 'Benim İçin En İyi Kariyer...'
25 Aralık 2019 Çarşamba 21:44

banner517
banner134

Nevşehir - Cemil Meric Sosyal Bilimler Lisesinde 21. Yüzyılda Türkiye ve dünya geleceğine yön verecek öğrencileri, meslekler hakkında bilgi almak ve gelecekte seçecekleri meslekleri belirmelerine yardımcı olmak amaçlı eTwinning projeleri kapsamında İngilizce öğretmeni Murat Pektaş danışmanlığında yürüttükleri "The Best Career for me" (benim için en iyi kariyer) adlı projeleri için meslek tanıtım günü düzenlediler.

Bu kapsamda 25.12.2019 tarihinde avukatlık mesleğini tanıtmak ve avukatlık mesleği ile ilgili farkındalık oluşturmak için sayın Av. Sema Yurtbilir Yavuz'u konuk ettik. Sema hanımın son derece içten, samimi ve akıcı konferansına öğrenciler büyük ilgi gösterdiler. Program bittikten sonra da öğrenciler uzun süre sayın Sema Yurtbilir'i soru yağmuruna tuttular. Bu çok güzel ve verimli konferans için başta okul müdürümüz Muhammet Orçin ve Av. Sema Yurtbilir olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.