banner461

Demir, Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Ve Avanos İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR okul ziyaretleri kapsamında Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve Avanos İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.

banner15
Demir, Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Ve Avanos İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti
06 Mart 2017 Pazartesi 19:14

banner517
banner134
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR okul ziyaretleri kapsamında Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve Avanos İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. Öğrencilerle bir araya gelen Sayın DEMİR onlarla sohbet etti. Ülkemiz için hayırlı bireyler olarak yetişmelerinin öneminden bahsetti. Sekizinci Sınıf öğrencilerine Merkezi Sistem Ortak Sınavları hakkında bilgiler verdi. Sınava az bir zaman kaldığını ve çok çalışmaları gerektiğini söyledi.

Sayın DEMİR Okul öğretmenleri ile yapılan toplantıda öğretmenlerden okullarında yapılan eğitim ve öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Sayın DEMİR Nevşehir’ de eğitimin kalitesini artırmak için hep birlikte gayretli ve özverili bir şekilde çalışmamız gerektiğini ve Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün kapılarının öğretmenlerimize her zaman açık olduğunu vurguladı. Çalışmalarından dolayı okul idaresine ve öğretmenlere teşekkür ederek ziyaretlerini tamamladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.