banner461

Nevşehir'de yarın (18 Mart) okullar tatil mi?

Nevşehir ve ilçelerinde 18 Mart Cuma günü kar tatili var mı? Yapılan soğuk hava ve kar yağışı uyarılarının ardından yarın okulların tatil edilip edilmediği merak edilmeye başlandı.

banner15
Nevşehir'de yarın (18 Mart) okullar tatil mi?
17 Mart 2022 Perşembe 22:34

banner517
banner134

Nevşehir Valiliği ve Meteoroloji 7.Bölge Müdürlüğün'den yapılan  soğuk hava ve kar yağışı uyarısının ardından ilimiz Nevşehir ve ilçelerinde okulların tatil edilip edilmediği merak edilmeye başlandı. 

"Nevşehir'de yarın okullar tatil mi?"

Meteoroloji 7.Bölge Müdürlüğü ve Nevşehir Valiliği tarafından, il genelinde beklenen soğuk hava ve kar yağışıyla ilgili uyarıda bulunması akılara okulların tatil olacak mı sorusunu getirdi..!!

Nevşehir Gündemin adresi www.fibhaber.com FİB Haber Merkezimizi arayan çok sayıda Veli ve öğrenciler Nevşehir'de 18.03.2022 Cuma günü (yarın) okulların tatil olup olmadığını merak ediyor.

Okulların kar tatili olduğuna yönelik henüz resmi bir açıklama gelmedi. Açıklama geldiği anda detaylara fibhaber.com üzerinden ulaşabilirsiniz...

FİB Haber'de Takipte Kalın!...

Nevşehir il genelinde okullar tatil edildi (18 Mart 2022 Cuma)

Nevşehir İl Genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları sebebiyle 18 Mart 2022 Cuma günü (yarın) okullar tatil edildi.

Nevşehir Valiliği’nce yapılan yazılı açıklamada yer alan ifadeler şu şekilde: "Yoğun kar yağışının oluşturacağı olumsuz koşullar ve olası buzlanma tehlikesi nedeniyle 18/03/2022 tarihinde ilimiz genelinde eğitim öğretime 1 (Bir) gün süreyle ara verilmiştir."

Engelli ve hamile kamu çalışanları idari izinli sayılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Nevşehir merkezi ve tüm ilçeleri, Belde ve köylerinde 18 Mart 2022 Cuma günü (yarın) eğitime bir gün süre ile ara verildi...

FİB Haber Merkezi olarak, tüm öğrencilerimize güzel tatiller dileriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.