banner461

Nevşehir Eğitim Dünyası Bir Yıldız Daha Kazandı

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında eğitime başlayacak olan Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi 2017 ilk yerleştirme sonuçlarına göre Türkiye genelinde hazırlık sınıfı olmayan proje okulları arasında 479,334 taban puanı ile 1. olarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

banner15
Nevşehir Eğitim Dünyası Bir Yıldız Daha Kazandı
14 Ağustos 2017 Pazartesi 23:49

banner517
banner134
2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında eğitime başlayacak olan Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi 2017 ilk yerleştirme sonuçlarına göre Türkiye genelinde hazırlık sınıfı olmayan proje okulları arasında 479,334 taban puanı ile 1. olarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Aynı zamanda ülkemizdeki tüm proje okulları arasında ilk ona giren okulumuz,  il sıralamalarında  da ilk beşe girerek bu başarısını taçlandırmıştır.
 
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Milli ve manevi değerlerin zırhıyla kuşanmış bir gençlik"  sloganı ile yola çıkan Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi, bu amaca ulaşmak için emin adımlarla eğitim-öğretime hazırlanıyor. Halkımızın ve öğrencilerimizin okulumuza olan teveccühü bizleri onurlandırmaktadır. Nevşehir eğitimine yeni bir soluk kazandıracak olan okulumuz, hedefleri doğrultusunda, eğitim kadrosu, fiziki şartları, plan ve projeleri ile 2017-2018 eğitim-öğretim yılına hazırdır.
Bu okulumuzun, Nevşehir ‘e kazandırılmasında emeği geçen başta Nevşehir Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ ‘a, Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Sayın Murat GÖKTÜRK, Sayın Ebubekir GİZLİGİDER ’e, Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan ÜNVER ‘e, desteklerini esirgemeyen Sivil Toplum Kuruluşlarımızın değerli yöneticilerine ve bize güvenen ve okulumuza büyük teveccüh gösteren kıymetli veli ve öğrencilerimize ilimiz eğitim camiası adına sonsuz teşekkür ederiz.
 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.