banner461

Nevşehir’de Ara Tatil Etkinliklerle Başlıyor

2023 Eğitim Vizyonu çalışmaları doğrultusunda Çalışma Takvimi Modeli’ açıklanmış olup takvime göre 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk ara tatilini 18-22 Kasım 2019'da yapacağız.

banner15
Nevşehir’de Ara Tatil Etkinliklerle Başlıyor
16 Kasım 2019 Cumartesi 12:15

banner134

İlk ara tatilde öğrencilerimiz için hazırlanan etkinlik programımız, "gezi", "sağlık doğa ve çevre", "bilgi ve teknoloji", "iletişim", "okuryazarlık", "sanatsal faaliyetler", "sportif faaliyetler", "araştırma ve gözlem", "oyun oynama ve bulmaca çözme", "sosyal sorumluluk", "günlük yaşam becerileri", "el sanatları", "bilim", "yardımlaşma", "kariyer planlama" ve "aile günü" olmak üzere 16 ana başlıktan oluşmaktadır. 

Eğitime ara vermeden geleceğimizin teminatı çocuklarımızı hayattan öğrenmeye gönderiyoruz. Çocuklarımızın ara tatillerinde sporla, sanatla, doğayla, kültürle buluşmalarını sağlıyoruz. Çocuklarımız belirlediğimiz ara tatil etkinlikleriyle okul dışında ailesi ve arkadaşlarıyla yaparak, yaşayarak, eğlenerek, gezerek öğrenmeye devam edeceklerdir.

Belediyemizle, kamu kurumlarımızla ve sivil toplum kuruluşlarımızla işbirliği ile hazırlanan çocuklarımızın ara tatillerini oyunla, kültürle, bilimle, sanatla, etkinliklerle, değerler eğitimi etkinliklerimiz Bakanlığımız  "http://aratatil.meb.gov.tr" adresinde yayınlanmıştır. 

Kıymetli Veliler etkinliklerimizi inceleyerek katılabildiğiniz ölçüde katılım göstermenizi bekliyor, tüm öğrencilerimize verimli ve huzurlu tatiller diliyoruz.   

Ara tatili etkinlik proğramını görmek için TIKLAYINIZ!    


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.