banner461

Nevşehir’den 3 proje hibe almaya hak kazandı

Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper Bilgiç ve beraberindeki heyet, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i makamında ziyaret etti.

banner15
Nevşehir’den 3 proje hibe almaya hak kazandı
08 Şubat 2018 Perşembe 12:18

banner517
banner134
KOP ( Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper BİLGİÇ ve beraberindeki heyet, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından KOP SOGEP ve 2017 Yılı KOP Okuyor Programı kapsamında hazırlanan "Hayatımın İşgücü Merkezi" “Kütüphanem KOP Çocuk Kütüphanesi” ve “KOP Okutuyor” isimli hibe almaya hak kazanan 3 projemizin yürütülmesi ile ilgili konular hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. KOP ( Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper BİLGİÇ, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR’i başarılı projelerinden dolayı tebrik etti.
Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ise, "Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Sayın Alper Bilgiç ve beraberindeki heyet hibe almaya hak kazanan 3 projemiz ile ilgili bizleri bilgilendirdiler. KOP yetkililerine nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyor, birlikte çalışarak daha çok projemizin geçeceğine inanıyoruz" dedi..

Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.