banner461

Hisarcıklıoğlu ve Parmaksız Düzce'de...

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, NTSO ve GTİ Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ile birlikte Düzce’ye gitti.

banner15
Hisarcıklıoğlu ve Parmaksız Düzce'de...
23 Temmuz 2020 Perşembe 04:26

banner517
banner134

Dün akşam saatlerinde Düzce’ye giden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve NTSO ve GTİ Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü ziyaret etti.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve beraberinde NTSO ve GTİ Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız'ı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ve Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin karşıladı.

Düzce’de ki sanayicilerin korona virüs ile ilgili yapılan çalışmaların görüşüldüğü ziyarette, Ticaret ile ilgili de görüşmeler sağlandı.

Sürpriz ziyaret sonrasında, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu Düzce’de misafir etmekten onur duyduğunu ifade eden Başkan Özlü, “ Türk iş dünyasının birleştirici gücü olarak ülkemiz ekonomisine ve iş hayatına önemli katkılarının devamı temennisi ile çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.