banner461

Nevşehir Görbir’den Parmaksız’a Ziyaret

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve Yönetim ve Kurulu üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arif Parmaksız’ı ziyaret etti.

banner15
Nevşehir Görbir’den Parmaksız’a Ziyaret
30 Ocak 2013 Çarşamba 14:56

banner134

 Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran’ı Ticaret ve Sanayi odasındaki makam odasında kabul eden Mehmet Arif Parmaksız, ilimizde yapılacak olan oda seçimleriyle ilgili de değerlendirmelerde bulundu.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, ilimize yıllardır Ticaret ve Sanayi odası başkanı olarak hizmet veren Mehmet Arif Parmaksız ve Yönetimine başarılar dilerken, seçimlerin ilimize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı Mehmet Arif Parmaksız ise “Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bugüne kadar hep yanlarında olduk. Bundan sonra da daima yanlarında ve destekçileri olmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.