Erkek Kuaförü Dünya Şampiyonu Berat Polatoğlu, Nevşehir'de Fahrettin Uslu Saç Tasarım Merkezine ziyarette bulundu.

Fahrettin Uslu Saç Tasarım Merkezi işletmecisi saç tasarım uzmanı Fahrettin Uslu'nun konuğu olan Erkek Kuaförü Dünya Şampiyonu Berat Polatoğlu birlikte istişarelerde bulunarak mesleki noktalarda görüş alışverişinde bulundular.

Dünya Şampiyonu Berat Polatoğlu, Nevşehirli meslektaşı Fahrettin Uslu'ya Çıraklıktan Dünya Şampiyonluğuna uzanan başarı hikayesini anlattı.

Kapadokya'ya hayran kaldı

Nevşehir'in Avanos ilçesinde bulunan dünyanın en ilginç müzelerinden Saç müzesini gezdiğini ifade eden Erkek Kuaförü Dünya Şampiyonu Berat Polatoğlu, Kısa bir tatil kapsamında geldiğim Kapadokya'nın merkezi Nevşehir'i gezme şansı elde ettim. Doğal oluşumu peri bacaları beni çok etkiledi. Bu vesile ile değerli ve mesleğinde başarılı meslektaşım Fahrettin Uslu Saç Tasarım Merkezi işletmecisi saç tasarım uzmanı Fahrettin Uslu'yuda ziyaret etme şansı buldum. Misafirperverliği için kendisine teşekkür ediyorum" dedi.

Fahrettin Uslu Saç Tasarım Merkezi 

Adres : Emek mahallesi Saatçi Hoca Caddesi Nevşehir Emlak konutları altı. Küme Evleri A2 Blok 49 Kapı No: 2 Merkez/ Nevşehir 

Randevu Tel: 0 538 371 22 86

İnstegramhttps://www.instagram.com/fahrettinusluofficial/

Randevu sistemiyle hizmet veren merkezimizde ayrıca saç ve yüz bakımı için tercihlerinize uygun profosyonel kozmetik ürünler bulabilirsiniz...

SAÇ VE SAKAL TASARIMI
Yaşam tarzınız, mesleğiniz ve toplumdaki statünüzde göz önünde bulundurularak size özel saç ve sakal tasarımı.


SAÇ DÜZLEŞTİRME
Kıvırcık ve dalgalı saçlar kaderiniz değil saçlarınızı yıpratmadan, kontrollü bir şekilde ortalama 3 ay süre ile düzleştirmek mümkün ve sadece 15 dakika!


ANATOMİK SAÇ KESİMİ
İstanbulda aldığımız eğitimler neticesinde hizmetlerimize kattığımız anatomik saç kesimi kafa yapınız ve yüzünüze en uygun tıraş biçimini uygulama yöntemidir. Tamamen size özeldir.


KALİTELİ ÜRÜNLER
Kullandığımız şampuanlarımızın tamamı orjinal ve standımızda satışta olan dünya markalarıdır. Kesinlikle toptan veya doldurma şampuan kullanmamaktayız.

CİLT BAKIMI
Yüzünüz herşeyinizdir! ihmal etmeyin tıraş sonrası mutlaka cilt bakım uygulamaları yaptırarak yıpranma, kırışma, yağlanma, akne vb. zararlı şeylerden cildinizi koruyun!

V İ P ROOMSAÇ BAKIMI
SAÇ BAKIMI
Saçınızında ilgiye ihtiyacı var! Saç maskesi, saç serumları, dökülme önleyici uygulamalar ve daha fazlası!