banner461

Başkan Aksoy; 'Anne Kokusu Cennet Kokusudur'

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, 8 Mayıs Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

banner15
Başkan Aksoy; 'Anne Kokusu Cennet Kokusudur'
08 Mayıs 2022 Pazar 16:39

banner517
banner134

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy Anneler günü dolayısıyla yaptığı mesajında Türk milletinin en zor zamanlarında yaşanan nice kahramanlık destanlarında fedakar ve cefakar anneler ile onların yetiştirdiği kahraman evlatların izi olduğunu söyledi.

CENNET ANALARIN AYAKLARI ALTINDADIR

Bireylerin yetişmesinde en büyük payın annelere ait olduğuna vurgu yapan Başkan Aksoy, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bizler 'Cennet anaların ayağı altındadır' diyen bir inancın mensuplarıyız. Şundan eminim ki; kadınlarına ve annelerine gereken değeri veren toplumlar, medeniyet yarışında elbette ki; önde olacaktır. Bu müstesna günde, yıllarca bakıp büyüttüğü, üzerine titrediği evlatlarını kutsal vatanımız için toprağa veren tüm şehit annelerinin ellerinden öpüyor, her birine minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Onları sadece evlatlarından uzak kaldığı bu özel günde değil her gün hatırlayıp yanlarında olalım" dedi.

Başkan Aksoy, mesajını şu sözlerle tamamladı: "Ben öncelikle, üzerimde büyük emeği olan annemi ve hakkın rahmetine kavuşmuş tüm anneleri saygı ve rahmetle ile anıyor, başta şehit anneleri olmak üzere, eşimin, kızlarımın ve tüm annelerin Anneler Günü’nü yürekten kutluyorum.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.