banner461

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Nevşehir'de

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, bir dizi ziyaret ve temel atma töreni için bu akşam saatlerinde İlimize geldi.

banner15
Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Nevşehir'de
13 Ocak 2022 Perşembe 23:15

banner517
banner134

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum bir dizi ziyaret ve temel atma töreni için İlimize geldi. Bakan Kurum’u Kapadokya Havalimanında Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran ve protokol üyeleri karşıladı.

Bakan Murat Kurum'un Nevşehir Programı Belli Oldu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un Nevşehir ziyaretinin detayları ile ilgili program bakanlık tarafından yayınlandı.

13 Ocak Perşembe günü (Bu akşam saatlerinde) ilimiz Nevşehir’e gelen Bakan Kurum, bir gece konakladıktan sonra 14 Ocak Cuma günü çeşitli ziyaretler gerçekleştirecek.

Programa göre, Murat Kurum 14 Ocak Cuma günü sabah saat: 10:00'da Uçhisar'da düzenleyeceği toplantıda Belediye Başkanları ile istişarede bulunacak. Bakan Kurum daha sonra 12:30'da Uçhisar'da kılacağı Cuma namazının ardından Nevşehir Kalesi Kentsel Dönüşüm 135 Konut, Kozaklı Emek Mahallesi Kentsel Dönüşüm 274 Konut ve Derinkuyu Arıtma Tesisi Temel Atma Töreninde bulunacak.

Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası'nda öğle yemeğinin ardından Sokak Sağlıklaştırılması Projesi kapsamında Nevşehir kasaplar çarşısı ve Göre yolu Millet bahçesi Millet Bahçesi Uygulama alanında incelemelerde bulunacak...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum daha sonra Valilik, İl Başkanlığı, Belediye ziyaretlerinde bulunacak.

İşte Bakan Kurum'un Nevşehir'deki Günlük Programı;
14 Ocak 2022 Cuma

09.00   Kahvaltı (Argos Hotel)
10.00   Belediye Başkanları ile Toplantı (Argos Hotel)
12.55   Cuma Namazı (Uçhisar Merkez Cami)
14.00   Nevşehir Kalesi Kentsel Dönüşüm 135 Konut, Kozaklı Emek Mahallesi Kentsel Dönüşüm 274 Konut ve Derinkuyu Arıtma Tesisi Temel Atma Töreni (Argos Hotel)
15.00   Öğle Yemeği (Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası)
16.30   Saha İncelemesi 
- Sokak Sağlıklaştırılması Projesi ( Kasaplar Çarşısı )
- Millet Bahçesi Uygulama Alanında İnceleme ( Göre Yolu )
17.30   Valilik Ziyareti
18.00 Nevşehir Belediyesi'ni Ziyaret
18.30 Ak Parti İl Başkanlığını Ziyaret


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.