banner461

Hindistan OTM Turizm Fuarında Kapadokya'ya Yoğun İlgi

Hindistan'ın Mumbai kentinde düzenlenen Hindistan'ın en geniş katılımlı fuarı olan OTM turizm fuarında Kapadokya' ya yoğun ilgi gösterildi.

banner15
Hindistan OTM Turizm Fuarında Kapadokya'ya Yoğun İlgi
23 Şubat 2017 Perşembe 13:35

banner517
banner134
Hindistan'ın Mumbai kentinde düzenlenen Hindistan' ın en geniş katılımlı fuarı olan OTM turizm fuarında Kapadokya standı büyük ilgi görüyor.

Kapadokya Bölgesini temsilen, Kaphib Müdürü Levent Ak ve Nevşehir Rehberler Odası Başkanı Murat Dinç' in katıldığı fuarda Türkiye standının en çok ilgi gören bölümü Kapadokya oldu.

Özellikle balon turları ve mağara otellerin ilgi odağı olduğu fuarda ziyaretçilere Kapadokya tanıtım CD kitap ve broşürleri dağıtıldı.

Hindistan seyahat acentaları kendilerine sıkça Kapadokya hakkında müşterilerinden sorular geldiğini ve bu fuarda Kapadokya' nın tanıtılmasından duydukları memnuniyeti belirttiler.

21 – 23 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olan OTM Mumbai Turizm Fuarı’nda Kapadokya bir stand ile yer almakta olup, söz konusu fuara Kapadokya Bölgesini temsilen Kaphib Müdürü Levent Ak ve Nevşehir Rehberler Odası Başkanı Murat Dinç katılmaktadır.


21 Şubat' ta başlayan fuar 23 Şubat akşamı sona erecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.