banner461

JAKEM STORE tırı önce Ürgüp sonra Nevşehir'de...

Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi Komutanlığının mobil tanıtım tırı JAKEM STORE 13 Haziran'a kadar Ürgüp'te, 14-20 Haziran tarihleri arasında Nevşehir meydanında ziyaretçilerini ağırlayacak.

banner15
JAKEM STORE tırı önce Ürgüp sonra Nevşehir'de...
08 Haziran 2021 Salı 16:25

banner517
banner134

Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi Komutanlığının mobil tanıtım tırı JAKEM STORE Ürgüp'te satışlarına devam ediyor.

13 Haziran 2021 tarihine kadar Ürgüp ilçe meydanında Ürgüp halkına açık olarak satış yapacak olan Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi (JAKEM) Komutanlığının mobil tanıtım tırı JAKEM STORE, 14-20 Haziran tarihleri arasında Nevşehir meydanında ziyaretçilerini ağırlayacak..

Koronavirüs tedbirleri ile mesafeli satış kurallarına uyan mobil satış aracında ile yapılan satışlardan  elde gelirlerle -şehit olan personellerin ailelerine yardım sağlayan Jandarma Asayiş Vakfı'na da destek olunuyor.

Konu hakkında yapılan açıklama şöyle;

Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı; İl Jandarma Komutanlıklarının gücünü aşan, üstün fizik ve yetenek gerektiren her türlü asayiş olaylarında, afetlerde ve arama kurtarma faaliyetlerinde, toplumsal olaylar ile terörle mücadele harekâtında Jandarma Genel Komutanlığı’nın ihtiyatı olarak görev yapmak maksadıyla kurulmuştur.

Katıldıkları operasyonlar ve kurtarma hizmetleri ile tüm Türkiye'nin beğenisini kazanan, Jandarma Genel Komutanlığı'nın gurur kaynağı olan JÖAK'ın, lisanslı ürünleri Türkiye'nin birçok şehrini gezen Jöak Store mobil satış aracı, İç Anadolu bölgesi programı kapsamında Nevşehir ve Ürgüp meydan mevkiileri üzerinde konumlandırılacaktır.

“Jöak her yerde" parolası ile milletin hizmetinde olan komutanlığın lisanslı ürünlerinin satışı illeri ve askeri birlikleri dolaşan Jöak mobil satış aracı aracılığıyla yapılıyor.

Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı'nın faaliyetlerine ilişkin tanıtım videoları ve broşürlerin dağıtıldığı mobil satış aracında kupa bardak, T-shirt, anahtarlık vb lisanslı ürünler JÖAK markasıyla halka satışa sunuluyor. Mobil Satış  aracı, 13 Haziran 2021 tarihine kadar Ürgüp meydanında, 14-20 Haziran tarihleri arasında Nevşehir meydanında ziyaretçilerini ağırlayacaktır. Koronavirüs tedbirleri ile mesafeli satış kurallarına uyan mobil satış aracında ile yapılan satışlardan  elde gelirlerle -şehit olan personellerin ailelerine yardım sağlayan Jandarma Asayiş Vakfı'na da destek olunuyor.

Satış tırında tişört, pusula, saat, künye bileklik, polar, şapka gibi JAKEM resmi ürünleri ve hediyelik eşyalar satışa sunuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.