banner461

JÖH ve JÖAK tanıtım ve satış tırı Nevşehir Göreme'ye geliyor...

Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) Store TIR'ı, 28-30 Nisan tarihleri arasında Nevşehir Göreme Meydanında ziyaretçilerini ağırlayacaktır.

banner15
JÖH ve JÖAK tanıtım ve satış tırı Nevşehir Göreme'ye geliyor...
26 Nisan 2021 Pazartesi 13:30

banner517
banner134

Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) Store TIR'ı,28-30 Nisan tarihleri arasında Nevşehir'in Göreme beldesi meydanında ziyaretçilerini ağırlayacaktır.

Unutmayın yapacağımız alışveriş ile şehit olan Jandarma mensuplarının ailelerine destek veren Jandarma Asayiş Vakfı'na katkıda bulunacağız...

Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı; İl Jandarma Komutanlıklarının gücünü aşan, üstün fizik ve yetenek gerektiren her türlü asayiş olaylarında, afetlerde ve arama kurtarma faaliyetlerinde, toplumsal olaylar ile terörle mücadele harekâtında Jandarma Genel Komutanlığı’nın ihtiyatı olarak görev yapmak maksadıyla kurulmuştur.

Katıldıkları operasyonlar ve kurtarma hizmetleri ile tüm Türkiye'nin beğenisini kazanan, Jandarma Genel Komutanlığı'nın gurur kaynağı olan JÖAK'ın, lisanslı ürünleri Türkiye'nin bir çok şehrini gezen Jöak Store mobil satış aracı, İç Anadolu Bölgesi programı kapsamında Nevşehir Göreme Meydan  mevkii üzerinde konumlandırılacak.

“Jöak her yerde" parolası ile milletin hizmetinde olan komutanlığın lisanslı ürünlerinin satışı, illeri ve askeri birlikleri dolaşan Jöak Store mobil satış aracı ile yapılmaktadır.

Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı'nın faaliyetlerine ilişkin broşürlerin dağıtıldığı mobil satış aracında kep, mont, kupa bardak, t-shirt, anahtarlık vb. lisanslı ürünler JÖAK markası ile halka satışa sunuluyor. Mobil Satış  aracı, 28-30 Nisan tarihleri arasında Göreme Meydanında ziyaretçilerini ağırlayacaktır.

Korona virüs tedbirleri kapsamında mesafeli satış kurallarına uygun çalışmakta olan mobil satış araçlarımızda gerçekleştirilen alışverişlerden elde edilen gelirlerin belirli bir kısmı ayni ve nakdi olarak şehit ve gazi olan personellerin ailelerine destek sağlayan Jandarma Asayiş Vakfı kuruluşu olan JAVDES A.Ş.’ye bağışlanmaktadır.


Ülkemizin her köşesine ‘İnançla Şerefle Sadakatle’ huzur ve güven götüren Jandarma Teşkilatı’nın birbirinden özel birimlerini ve faaliyetlerini halkımıza tanıtmak üzere tüm ülkemizi gezen mobil satış aracımızı ziyaret etmenizi rica ederiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.