banner461

KAÇEM Kursiyerlerine“KANSER VE ERKEN TEŞHİS” Eğitimi

Nevşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Eğitim Merkezi (KAÇEM) bünyesindeki el sanatları kurslarına katılan kadınlara “Kanser ve Erken Teşhis” eğitimi verildi.

banner15
KAÇEM Kursiyerlerine“KANSER VE ERKEN TEŞHİS” Eğitimi
25 Haziran 2019 Salı 13:40

banner134

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü Kanser Erken Teşhis ve Tarama Merkezi (KETEM) tarafından kanser ve erken teşhise dikkat çekmek amacı ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı KAÇEM’in Cevher Dudayev Mahallesi’nde bulunan Kadın Eğitim Birimindeki

kursiyerlere eğitim verildi. Dr. Merve Tulumbacı tarafından gerçekleştirilen eğitim çalışmasında kursiyer kadınlara kanserde erken teşhisin önemi, kanserden korunma, sağlıklı beslenme ve kanser tedavisi hakkında bilgiler verildi.

Eğitim sonunda Mefruşat ve Giyim Kursuna katılan kursiyerler Kanser Erken Teşhis ve Tarama Merkezine götürülerek burada ücretsiz kanser taraması yapıldı.

İl Sağlık Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen eğitimlerin önümüzdeki dönemde KAÇEM’in 2000 Evler Mahallesi ve Pazaryeri içerisindeki eğitim birimlerindeki kurslara katılan kursiyerlere de verileceği bildirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.