banner461

Milletvekili Açıkgöz, Nevşehirli ailenin iftar sofrasına konuk oldu

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehirli bir ailenin iftar sofrasına konuk olarak oruç açtı.

banner15
Milletvekili Açıkgöz, Nevşehirli ailenin iftar sofrasına konuk oldu
18 Nisan 2021 Pazar 22:00

banner517
banner134

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, ramazanın beşinci iftarını Nevşehirli bir ailenin iftar sofrasına konuk olarak oruç açtı. 

Ev sahibi aile tarafından karşılanan AK Partili Açıkgöz, Taşlıbel Çiçekli Camii İmam Hatibi Ahmet Aydemir ile birlikte misafir olduğu Nevşehirli ailenin  sofrasında oruç açtı. 

İftar saati geldiğinde aile ile birlikte yer sofrasında iftarlarını açan ve aile fertleriyle sohbet eden Açıkgöz, onların istek ve şikayetlerini de dinledi.

Milletvekili Açıkgöz; "İftarda Nevşehirli hemşerilerimizin misafiri olarak; #Ramazan sevincini ve #iftar bereketini paylaştık." dedi. 

Milletvekili Açıkgöz'ü evlerinde misafir etmenin onurunu yaşadıklarını söyleyen ev sahibi aile; "Bu akşam ramazan ayımızın bereketini bizlerle birlikte paylaştığı için çok mutluyum. Değerli Milletvekilimize teşekkür ediyoruz Allah razı olsun" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.