banner461

Nevşehir Belediye Başkanı Arı, Birim Müdürleri ile Toplantı Yaptı

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, birim müdürleri ile yaptığı toplantıda yürütülen ve hayata geçirilecek olan projeleri değerlendirdi.

banner15
Nevşehir Belediye Başkanı Arı, Birim Müdürleri ile Toplantı Yaptı
14 Haziran 2019 Cuma 00:53

banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, birim müdürleri ile yaptığı toplantıda yürütülen ve hayata geçirilecek olan projeleri değerlendirdi. Arı: “Nevşehir’i marka bir kent yapmak gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. “ dedi.

Hafta başından bu yana İstanbul’da bulunan ve burada Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın seçim çalışmalarına katılan Belediye Başkanı Rasim Arı, akşam saatlerinde Nevşehir’e döndü. Arı, ilk olarak başkanlık makamında başkan yardımcıları ve birim müdürlerini toplayarak göreve geldikleri günden, günümüze kadar hayata geçirdiği ve önümüzdeki dönemde geçecek projeleri değerlendirdi.

Toplantıda ‘Nevşehir’inyaşayan herkesin mutlu olduğu, yaşamaktan gurur duyduğubir şehir olması için tevazu, samimiyet ve gayret ile tüm çalışanlarımızla vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz’ ifadelerini kullanan Başkan Arı, birim müdürlerinden çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

  Arı: “Kısa sürede Nevşehir’in dört bir yanında çalışmalar başlattık. Bu tempomuz yıl boyunca sürecek. Çünkü yapacak çok işimiz var ve vatandaşlarımız bizden hizmet bekliyor. Şehrimizin en ufak sorununa kadar her bir problemini biliyoruz. Belirli bir çalışma programı kapsamında hepsini çözeceğiz Tüm bunların yanında hayata geçen ve geçecek olan projelerle şehrimize değer katacağız.” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.