banner461

Nevşehir'de Camilerden Çocuk Sesleri Yankılanıyor

Diyanet İşleri Başkanlığınca bu yıl " Camiler Çocuk Dolsun, Ahlakı Kur'an Olsun" sloganıyla düzenlenen yaz Kur'an kursları, Nevşehir'de büyük ilgi görüyor.

banner15
Nevşehir'de Camilerden Çocuk Sesleri Yankılanıyor
24 Haziran 2019 Pazartesi 15:55

banner134

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından tüm yurt genelindeki camilerde "Camiler Çocuk Dolsun, Ahlakı Kur'an Olsun" sloganıyla düzenlenen yaz dönemi Kur'an kursları Nevşehir'de büyük ilgi görüyor.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz ve İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç Nevşehir Hz. Ömer Camiide öğrenim gören yaz Kur’an Kursu öğrencilerini ziyaret ettiler.

Açıkgöz: “Camiler çocuk dolsun, ahlakı Kur’an olsun”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz: "Nevşehir Hz. Ömer Camii yaz Kur’an kursunda geleceğimizin teminatı çocuklarımızı Nevşehir Valimizle ziyaret ettik. “Milli ve manevi değerlerimizi öğrenerek, özümseyerek gelişen nesillerimiz; güçlü Türkiye’nin de teminatı olacaktır.” dedi.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş'ta: "Çocuklarımızın özellikle 4-6 yaştan başlamak üzere dini öğrenmeleri, hakkı, adaleti öğrenmeleri insanın değerleri hırs etmesi ve yaşamında en üst noktada bunu ruh dünyasına yerleştirmesi aslında bugün dünyada yaşanan bütün zülüm ve zalimlikleri de ortadan kaldıran en önemli merhaledir" dedi.

17 Haziran'da başlayan yaz Kur'an kursları 10 Ağustos tarihine kadar devam edecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.