banner461

Nevşehir'de tayini çıkan hakim ve savcılara veda yemeği

Nevşehir'de Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) 2022 Adli ve İdari Yargı Yaz Kararnamesi’yle görev yerleri değişen savcı ve hakimler için veda yemeği düzenlendi.

banner15
Nevşehir'de tayini çıkan hakim ve savcılara veda yemeği
01 Temmuz 2022 Cuma 17:05

banner517
banner134

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi’nin 19/06/2022 tarih ve 904 sayılı Adli Yargı Kararnamesi ile Nevşehir Adliyesinde görev yapmakta iken tayini çıkan Hâkimlerimiz Sayın Melike ALTUNÖZ, Sayın Hale Didem BADAK ve Sayın Mehmet ŞAM ile Cumhuriyet Savcısı Sayın Engin DEMİRCİ’ye Nevşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı’nca veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğinde söz alan Adalet Komisyonu Başkanı Barış DURGUN, Cumhuriyet Savcısı ve Hâkimlerimizin Nevşehir Adliyesinde verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerlerinin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek plaket ve hediyelerini takdim etti.

Adalet Komisyonu Başkanı Barış DURGUN veda programında yaptığı konuşmasında;

“Hâkimler ve Savcılar Kurulu’nun 2022 yılı yaz kararnamesi kapsamında, Bakırköy Hâkimliğine atanan Hale Didem BADAK, Reyhanlı Hâkimliğine atanan Melike ALTUNÖZ, Gölhisar Hâkimliğine atanan Mehmet ŞAM ile Hatay Cumhuriyet Savcılığına atanan Engin DEMİRCİ’ye Nevşehir Adliyesinde göreve başladığınız andan itibaren göstermiş olduğunuz özveri ve üstün başarı ile katkıda bulunduğunuz huzurlu çalışma ortamımız nedeniyle adliyemiz adına teşekkür eder, meslek hayatımızın geri kalanında tekrardan birlikte çalışma fırsatını yakalamamız ümidiyle, yeni görev yerlerinizde de başarılarınızın devamını dilerim.” dedi.

Hâkimler ve Savcılar Kurulu’nun kararnamesi kapsamında tayini çıkan Hâkim ve Cumhuriyet Savcısına plaket ve hediyeleri takdim edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.