banner461

Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürlüğüne yeni atama!

Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürlüğüne Enver Tutel vekaleten atandı.

banner15
Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürlüğüne yeni atama!
23 Eylül 2022 Cuma 17:35

banner517
banner134

Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürlüğüne Enver Tutel vekaleten atandı. Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürü Akif Doksar ise Samsun'a Uzman olarak atandı.

FİB Haber Merkezi oalrak yeni İl Müdürü Enver Tutel'e görevinde başarılar diliyoruz.

 Enver TUTEL Kimdir?

İl Göç İdaresi Müdür V.
                                                          

İstanbul'da doğdu. İlk ,Orta ve Lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Trakya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde Yüksek Lisans Eğitimi görmektedir.

2014 yılında Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğünde İl Göç Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayan TUTEL , 2014-2016 tarihleri arasında Düzensiz Göçle Mücadele Grup Başkanlığında görev yapmıştır.  Mart 2016 - Temmuz 2016 tarihleri arasında Edirne Geri Kabul Anlaşması Edirne Koordinatörü olarak görev yapmıştır.2016-2018 tarihleri arasında İnsan Ticareti ile Mücadele Grup Başkanı ve Uluslararası Koruma Grup Başkanlığında görev almıştır. 2018-2022 tarihleri arasında Edirne Geri Gönderme Merkezi Müdür Vekili olarak görev yapmıştır. 2020 Mart-Temmuz arası dönemde Ada Görevi Koordinatörü (Sakız Adası) olarak görev yapmıştır.

        2022 yılının Eylül ayından itibaren Nevşehir İl Göç İdaresi Müdür Vekilliği görevini yürütmektedir.İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.