banner461

Nevşehir İl Jandarma Komutanlığından NESİAD'A Ziyaret.

Nevşehir İl Jandarma Komutanlığından NESİAD'A Ziyaret.

banner15
Nevşehir İl Jandarma Komutanlığından NESİAD'A Ziyaret.
16 Mart 2022 Çarşamba 12:00

banner517
banner134

Nevşehir İl Jandarma komutanı Kıdemli Albay Bahittin Murat YAKIN, J.Albay JAKEM Komutanı İlyas UYSAL, Nevşehir Jandarma Merkez İlçe Komutanı Binbaşı Adem AKGÜMÜŞ ve J.Asb.Kd.Kad.Bçvş. Ramazan ÇELİK NESİAD sanayi ziyaretleri kapsamında OMS Makine’de yönetim kurulunu ziyaret etti.

NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, 13. Dönem Başkanı İlhan Kahraman, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Kahraman, Arif Öbekli, Samet Kafalı ve Selim Daldiken’in katıldığı toplantı Nevşehir Organize Sanayide faaliyet gösteren OMS Makinada gerçekleştirildi.

Alay komutanı Sn. Yakın ve yanındaki heyete İlhan Kahraman Nevşehir sanayisi ve Oms Makine üretim hattı hakkında bilgi verildi. Başkan Ertaş, Alay komuranı Sn. Yakın ve yanındaki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken Sanayici ve İş İnsanları hakkında bilgiler verdi.

Alay Komutanı Sn. Yakın, Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği yönetim kurulu üyeleri ve OMS makine yönetimi ile bir araya gelerek, Nevşehir’imizin sanayi faaliyetleri hakkında istişarelerde bulunduk. Şehrimizin gelişmesi ve güvenliği için tüm paydaşlarımızla çalışmaya devam edeceğiz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.