banner461

Nevşehir İl Müdürü Yılmaz Bakanlık özel kalem müdürlüğüne atandı

Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından, Bakanlık Özel Kalem Müdürlüğüne görevlendirildi.

banner15
Nevşehir İl Müdürü Yılmaz Bakanlık özel kalem müdürlüğüne atandı
22 Ekim 2021 Cuma 12:19

banner517
banner134

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından, Bakanlık Özel Kalem Müdürlüğüne geçici görev ile görevlendirilen Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz, Nevşehir'den ayrılmadan önce personellerle vedalaştı. 

İl Müdürü Okan Yılmaz veda konuşmasında, "Ülkemizin diğer güzel illerinde, Bakanlığımızın çeşitli birimlerinde görev aldıktan sonra  20 Mart 2012 tarihinde Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürü olarak hizmet etmek için göreve geldiğim tarihten bugüne kadar, emanet ve büyük bir sorumluluk bildiğim bu görevi layıkıyla yapmaya çalıştım. Görevimizi İlimizin ekonomik anlamda tarımını ve hayvancılığını daha yüksek noktalara taşımak için teşkilatımızla beraber elbirliği ile yapmak için gayret ettik. Benden önce görev yapan İl Müdürlerimiz ve benden sonra gelecek olan İl Müdürlerimiz, hizmetin devamlılığı ve daha yüksek noktalara taşınması için çalışmıştır ve çalışacaktır. Sizlerden isteğim vatandaşlarımıza elinizden geldiği kadar adaletli davranarak yardımcı olmanız. Allah sizlerin de yolunu açık etsin. Yaklaşık 10 yıldır İl Müdürü olarak görev yaptığım bu şehre ve siz değerli personellerime hakkımı helal ediyorum. Sizlerden de helallik bekliyorum. Benden sonra gelecek Sayın Özgür Memiş İl Müdürümüze de yeni görevinde başarılar diliyorum.    

Ayrıca her zaman desteğini esirgemeyen Sayın Vekilimiz Ecz. Mustafa Açıkgöz Beye de teşekkürlerimi arz ediyorum" dedi.   


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.