banner461

Nevşehir TÜGVA'dan FİB Haber.Com'a Ziyaret...

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir Şube Başkanı Serkan Cingitaş beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, FİB Haber.Com İnternet Gazetesi'ne nezaket ziyaretinde bulundu.

banner15
Nevşehir TÜGVA'dan FİB Haber.Com'a Ziyaret...
14 Mart 2021 Pazar 15:40

banner517
banner134

Ziyarette FİB Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Uysal ve Yazı İşleri Müdürü Fikret Çapacı tarafından karşılanan Cingitaş’a TÜGVA Nevşehir Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik ettti.

 www.fibhaber.com internet gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve Genel Koordinatör İbrahim Uysal ile görüşen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir Şube yönetimi, TÜGVA’nın Nevşehir’de yürüttüğü çalışma ve projeler hakkında bilgiler verdiler.

TÜGVA olarak ülkenin teminatı olan gençlerin gelişimine katkı sağlayacak önemli çalışmalar yapmaya büyük önem verdiklerini belirten Cingitaş, bu dönem için planladıkları program ve faaliyetler hakkında istişarelerde bulundular.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren FİB Haber Gazetemiz Genel Koordinatörü Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal'da, "Bu nazik ziyaretleri için TÜGVA Nevşehir Şube Başkanı Serkan Cingitaş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini ilettiler. 

Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.