banner461

Noriyon Ailesine harika bir lezzet daha katıldı

Bu yıl şubat ayında Nevşehirli girişimciler tarafından üretilip tüketiciyle buluşan Noriyon, ürün çeşitliliğini artırarak büyümeye devam ediyor. 

banner15
Noriyon Ailesine harika bir lezzet daha katıldı
06 Mayıs 2021 Perşembe 12:15

banner517
banner134

Bu yıl şubat ayında Nevşehir’li girişimciler tarafından üretilip tüketiciyle buluşan Noriyon, ürün çeşitliliğini artırarak büyümeye devam ediyor. 

Gazoz ve Atom Toplarıyla giriş yaptığı sektörde Bayramlık Lokumlarla artan ürün çeşitlerini şimdi "El Yapımı Gofret" ile daha da artırmış durumda.  Noriyon hem geleneksel lezzetleri bizlerle buluşturmaya devam edecek. Hem de ağzımızı tatlandırırken gönlümüze de dokunmaya devam edecek. 

Görüştüğümüz Noriyon Yetkilileri bizlere yakında halkımızın insanımızın gönlüne dokunacak yepyeni çeşitlerin de satışa sunulacağını belirttiler. Yine ayrıca Hedeflerinin şu an 15 kadar ilde satışı olan Noriyon Markalı Ürünleri bu yıl sonunda Tüm Türkiye’de ve Dünyada global bir marka haline getirmek olduğunu belirttiler. 

Bizlerde FİB Haber Ailesi Olarak İlimiz Nevşehir'e ait olan bu markanın bir dünya markası olduğunu görmek istiyoruz. İlk günden itibaren verdiğimiz desteği sürdürmekte kararlıyız ...

Başarılar Noriyon. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.