banner461

PTT’den Herkese, Her Kese’ye Kredi...!

Posta ve Telgraf Teşkilatı AŞ (PTT AŞ), daha önce sadece kurum çalışanları ve emeklilerine sunduğu “Tüketici Kredisi” hizmetini şimdi müşterilerine de vermeye hazırlanıyor.

banner15
PTT’den Herkese, Her Kese’ye Kredi...!
27 Haziran 2019 Perşembe 18:25

banner134

Konuya ilişkin FİB Haber Merkezine PTT Nevşehir PTT Başmüdürlüğü’bden yapılan yazılı açıklamada; "Şirketimiz ile Aktif Yatırım Bankası A.Ş. arasında sürdürülen işbirliği gereği;  Şirketimizden maaş alan  emekli müşterilerimize sunulan kredi hizmetinin diğer tüm vatandaşlarımızda yararlanması için yapılan çalışmalar bitmiştir.

 PTT'den artık vatandaş da kredi çekebilecek...

Söz konusu tüketici kredisi ile ilgili olarak; Nevşehir PTT Başmüdürlüğünce “HERKESE, HER KESE’YE” uygun kredi sloganı adına altında tüm PTT Merkezlerimizde kredi verilmeye başlanmıştır.
Vatandaşlarımız PTT AŞ sayesinde, tüketici kredisine kolayca ulaşılabilecek olup;  PTT A.Ş’nin 2019 yılı sonuna kadar anlaşma sağlayacağı bankalar üzerinden, yeni sunulan kampanyalardan tüm müşterilere kredi hizmeti sunulmaya devam edilecektir.
İhtiyaç sahipleri PTT Tüketici Kredisi’ne, sadece nüfus cüzdanı ile  başvuru yapabilecektir. Kredinin onaylanmasının ardından, kişinin gelir durumunu belgelendirmesiyle kredi işlemi tamamlanmış olacak ve kredi aynı gün verilebilecektir. İhtiyaç sahibi kişilere PTT A.Ş tarafından  60 ay vadeye kadar kredi başvurusu gerçekleştirebilecektir.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.