banner461

Türkiye'nin ilk 1000 ihracatçıları arasında Nevşehir'den 1 firma var

Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçı Firması arasında Nevşehir'den 1 Firma yer aldı.

banner15
Türkiye'nin ilk 1000 ihracatçıları arasında Nevşehir'den 1 firma var
08 Ağustos 2022 Pazartesi 10:05

banner517
banner134

Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçı Firması arasında Nevşehir'den 1 Firma yer aldı.

Nevşehir İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğünden yapılan açıklamada; "Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından yapılan “Türkiye'nin ilk 1000 ihracatçısı 2021 Araştırması” sonuçları açıklandı. Araştırma sonuçlarına göre, Nevşehir firması “Nevsac Metal Sanayi İnşaat Nakliye ve Tic. Ltd. Şti.” sıralamaya ilk defa 876. sıradan girerek Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçısı listesinde yer aldı.

Nevşehir İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Yusuf Şahin, Nevşehir Organize Sanayi Bölgesi'nde sanayi boruları ve profil üretimi ile Ülkemizde Demir-Çelik sektörünün önde gelen firmalarından birisi olmayı başaran "NEVSAC METAL" firmasının daha önce de İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında 279. Sırada yer aldığını, bu defa ise Türkiye’nin ilk 1000 İhracatçısı sıralamasına 876. sıradan girerek Nevşehir’e bir kez daha büyük gurur yaşattığını belirterek "Nevsac Metal Sanayi İnşaat Nakliye ve Tic. Ltd. Şti.” firmasını başarılarından dolayı tebrik etti. 

İl Müdürü Yusuf Şahin, "Nevsac Metal Sanayi İnşaat Nakliye ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Öbekli’nin şahsında, şirket yöneticileri ve tüm çalışanlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Detaylı bilgi için https://www.tim.org.tr/tr/raporlar-ilk-1000-ihracatci-arastirmasi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.