banner461

Vali Aktaş, Memur-Sen Konfederasyonu Nevşehir Şubesi Hizmet Binası’nın açılış törenine katıldı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Memur Sendikaları (Memur-Sen) Konfederasyonu Nevşehir Şubesi Hizmet Binası’nın açılış törenine katıldı.

banner15
Vali Aktaş, Memur-Sen Konfederasyonu Nevşehir Şubesi Hizmet Binası’nın açılış törenine katıldı
25 Eylül 2019 Çarşamba 18:45

banner517
banner134

Programda Vali İlhami Aktaş, Memur-Sen Hizmet Binasının açılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, hayırlı, uğurlu olması temennisinde bulundu.

Memur Sen Federasyon Genel Başkanı Ali Yalçın ve Memur-Sen Konfederasyonu İl Temsilcisi ve aynı zamanda Eğitim Bir Sen Şube Başkan Mustafa Çiftçi’nin konuşmalarının ardından Memur-Sen Konfederasyonu Nevşehir Şubesi Hizmet Binası, İl Müftüsü Yakup Öztürk’ün yaptığı duanın ardından açılış kurdelesi kesilerek, açıldı.

Akabinde ise hizmet binasının protokol tarafından gezilmesinin ardından program sona erdi.

Camicedit Mahallesinde bulunan Memur-Sen Hizmet Binası açılış programına; Vali İlhami Aktaş, Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Dildöken, Memur-Sen Konfederasyonu İl Temsilcisi ve aynı zamanda Eğitim Bir Sen Şube Başkan Mustafa Çiftçi, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, kurum müdürleri, belde belediye başkanları ile Memur-Sen’e bağlı sendika temsilcileri ve üyeleri katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.