banner461

YKS Türkiye 1.si H. Kağan Özdemir'den Başkan Parmaksız’a Ziyaret

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda TYT puan türünde Türkiye 1. olan Hüseyin Kağan Özdemir, ailesi ile birlikte Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etti.

banner15
YKS Türkiye 1.si H. Kağan Özdemir'den Başkan Parmaksız’a Ziyaret
29 Temmuz 2020 Çarşamba 18:33

banner517
banner134

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda TYT puan türünde Türkiye 1. olan Özel Kardelen Koleji öğrencisi Hüseyin Kağan Özdemir, ailesi ile birlikte Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etti.

Büyük başarısıyla Nevşehir’i gururlandıran Özdemir’i tebrik eden Parmaksız: “Genç yeteneklerin ilimizden çıkması bizim için büyük bir onur ve kıvanç kaynağıdır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Odamız eğitim – öğretime ve ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz gençlerimize büyük önem veriyoruz. TOBB bünyesinde kurulan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi sağladığı burs imkanları ve en çağdaş teknolojilerle donatılmış kaliteli eğitimi ile ülkemizin geleceğine ışık tutuyor, gençlerimize de büyük fırsatlar sağlıyor. Sevgili Hüseyin, uzun çalışmalarının ve emeklerinin neticesinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda Türkiye 1.si olarak hepimizi gururlandırdı. Nevşehirli gençlerimizin potansiyellerinin ne kadar yüksek olduğunu göstermiş oldu. Yeteneklerini daha da parlatabilmesi için kendisine hayali olan tıp fakültesini TOBB ETÜ bünyesinde okumasını tavsiye ediyorum. Odamız ve TOBB camiası olarak Hüseyin’e ve başarılı gençlerimize eğitim hayatları boyunca her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Hüseyin gibi akıllı ve erdemli bir evlat yetiştirdikleri için ailesini ve bu başarıda büyük katkıları olan Özel Kardelen Koleji’nin değerli yöneticileri ve öğretmenlerini de kutluyorum.” dedi. Daha sonra Özdemir’e dizüstü bilgisayar hediye eden Parmaksız, gelecekteki hayatında başarılarının devamını diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.