banner461

Bu ordu işte bu yüzden yenilmez...!

Afrin'de havan saldırısı sonucu yaralanan iki askerimiz tedavi için Türkiye'ye getirildi. Mehmetçiklerin acil serviste el ele tutuştukları görüntü sosyal medyada günün konusu oldu. İşte Türkiye'nin konuştuğu o kare.

banner15
Bu ordu işte bu yüzden yenilmez...!
08 Şubat 2018 Perşembe 14:55

banner517
banner134
Afrin'de havan saldırısı sonucu yaralanan iki askerimiz tedavi için Türkiye'ye getirildi. Mehmetçiklerin acil serviste el ele tutuştukları görüntü sosyal medyada günün konusu oldu. Yaralı Mehmetçiklerimizin el ele fotoğrafı rekor kırıyor.

ZEYTİN Dalı harekâtı 19. gününde başarıyla devam ederken havan saldırısı sonucu yaralanan ve Türkiye'ye getirilen iki askerimizin görüntüsü sosyal medyayı adeta salladı. Hastanede tedavi altına alınan iki Mehmetçiğin yaralarını unutup el ele tutuşarak birbirlerine moral vermeleri dikkat çekti.

MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy fotoğrafı sosyal medya hesabından şu notla paylaştı: "Dün gece Afrin’de havan düşmesi sonucu yaralanan iki askerimiz Kaymakamımızca karşılandı. Canları çok yanıyordu yaraları fazla idi ama vatan sağolsun diye sayıklıyor birbirlerinin ellerini bırakmıyorlardı. İşte bu eller milli birlik ve kenetlenmenin adeta sembolü olmuştur."


Yaralı askerlerin el ele tutuşarak birbirlerine verdikleri destek, milli birlik ve kenetlenmenin sembolü oldu.

İşte Bu görüntü dosta mutluluk düşmana korku sardı. 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.