banner461

Çavuşoğlu’ndan Valilik İçin Güzel Öneri

Acıgöl Belediye Başkanı İsmail Çavuşoğlu Nevşehir Valilik Binası dış cephesi için Nevşehir Sarıtaş ile kaplayalım önerisi kamuoyunda büyük ilgi gördü.

banner15
Çavuşoğlu’ndan Valilik İçin Güzel Öneri
21 Ocak 2013 Pazartesi 12:58

banner134

 1990’lı yıllarda inşa edilen ve o günden bu yana geniş çaplı bir onarımdan geçirilmediği belirtilen Valilik binalarının içerisindeki bakım ve onarım çalışmalarının ardından önümüzdeki yıl da dış cephe tadilatının yapılacağı belirtiliyor.

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’ın 2013 yılında Hükümet konağının dış cephe kaplaması (Mantolama) için talimat verdiği öğrenildi. Bu arada Acıgöl belediye başkanının konuya dair ilginç bir önerisi de gündemde. Başkan İsmail Çavuşoğlu’nun dış cephenin bölgeye has sarıtaş ile kaplanması için öneride bulunduğu bildirildi.

Nevşehir Valiliği makamının yanı sıra valiliğe bağlı çok sayıda daire müdürlüğünün bulunduğu binaların dış cephe bakımının epey maliyetli olacağından Valiliğin bu konuda mali açıdan arayışlarının sürdüğü bildiriliyor.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
murat - acıgöl - 10 yıl önce
acıgöldeki her işi bitirdi, sıra nevşehire geldi. nevşehir valilik binasını düşenmek yerine, kapatılıp okula çevrilen hastane binasına bak, kapatılan adliyemizi düşün. devlet destekli acıgöl organize sanayimizi, boğaz köyüne kaptırdık, bunları düşün.
Avatar
ahmet taşoğlu - 10 yıl önce
süüper bi öneri çok etkilendik, kimsenin aklına gelmiyen bi şeydi,,
Avatar
hayati - 10 yıl önce
valla şaşkınlığımı gizleyemedim.şunlar belediye başkanı oldular.bunun gibilerinin sayısı oldukça fazla.hasan ünver hariç.anap zamanının belediye başkanları bi ayrıydı.akp liler iyi belediye başkanları seçil yerel seçimler geliyor.cacıkları bırakınya allah aşkına.işte acıgöl belediye başkanı allahh allahhh
Avatar
yusuf - 10 yıl önce
yahu şehrin en orta yerinde, bir tek araba parkedecek yerin dahi olmadığı, iç mimarisi saçma sapan, yıllardır milyarlarca lira bakımına para harcanan bu binanın tokiye devredilip daha müsait bir yere adamakıllı (en azından vatandaşın arabasını parkedip işini halledebileceği) yeni bir bina yapılsın, ne kaplaması ne taşı