banner461

İŞKUR Kursiyerlerle Buluştu

Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ,aktif işgücü hizmetleri kapsamında Halk eğitim merkezi iş birliği ile Mehmet Emin Gülen İlkokulunda  açmış olduğu Takı Tasarım kursunu ziyarette bulundu.

banner15
İŞKUR Kursiyerlerle Buluştu
11 Ağustos 2017 Cuma 17:35

banner517
banner134
Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü,aktif işgücü hizmetleri kapsamında Halk eğitim merkezi iş birliği ile Mehmet Emin Gülen İlkokulunda  açmış olduğu Takı Tasarım kursunu ziyarette bulundu.

Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Arif Sıddık BARATA ve Kurs birimi personelleri  ,kursiyerlerle  kahvaltıda  bir araya gelerek hem  kursiyerlerin yapmış oldukları ürünleri incelediler hem de sohbet ettiler. Kursiyerlerin  bu güne kadar üretmiş oldukları takıların yapımı ve tasarımıyla ilgili bilgi alan BARATA,  el emeği göz nuru ürünleri inceledikten sonra emeği geçen katılımcılar ve eğitimcilere teşekkür ederek bu tür kursları açmaya devam edeceklerini söyledi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren kursiyerler ve eğitimciler, kendilerine böyle bir fırsat verildiği için İl Müdürü Arif Sıddık BARATA nezdinde tüm İŞKUR’a teşekkürlerini ilettiler.

(İŞKUR Basın Birimi-Şaban BELADA, Merve AYDIN)
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.