banner461

Kapadokya Hastanesinden ‘Askıda Elbise’ Kampanyasına Destek

Özel Kapadokya Hastanesi personelleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında yürütülen ‘Askıda Elbise’ kampanyasına destek verdi.

banner15
Kapadokya Hastanesinden ‘Askıda Elbise’ Kampanyasına Destek
25 Nisan 2016 Pazartesi 23:35

banner517
Kapadokya Hastanesinden ‘Askıda Elbise’ Kampanyasına Destek
İlgili Galeriye Git
banner134
Özel Kapadokya Hastanesi personelleri topladıkları elbiseleri Nevşehir ‘Askıda Elbise’ Çarşısına bağışladılar.

Kampanyanın gönüllüleri adına açıklamada bulunan Fikret Şanlıbaba," Askıda Elbise mağazamıza, Nevşehir Halkımızın gösterdiği büyük destek ve teveccühleri ile bir çok kişinin elbise ihtiyaçlarının karşılandığını ifade ederek, Bu kapsamda Özel Kapadokya Hastanesi personellerine Bize Bağışladıkları Elbiselerden Dolayı Teşekkür Ederiz Rabbim Bu Hayrınızı Kabul Olmuş Bir Hayır Olarak Kabul Eylesin" dedi.

Nevşehir Belediyesi’nin katkıları ve bir grup Nevşehirli hayırsever tarafından hayata geçirilen ‘Askıda Elbise’ projesi kapsamında açılan mağazaya ihtiyaç sahibi vatandaşların büyük ilgi gösterdiği belirtildi.

Nevşehir'de hayırseverler ile fakirler arasında köprü olan Askıda Elbise mağazasına katkıda bulunmak isteyen hayırseverler,  Nevşehir Sebze Pazarı 2 nolu kapı yanındaki merkeze,  saat 13.00-17.00 arasında bağışta bulunabilecekler.

Yaptıkları bu anlamlı bağışlar nedeniyle Özel Kapadokya Hastanesi personelleri ve  tüm Nevşehirli hayırseverlerimizden Allah  razı olsun ”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.