banner461

Köybaşı Nevşehir-Ankara Arası Mekik Dokuyor

Geçtiğimiz aylarda Nevşehir’de yerel bir televizyon kanalında programa çıkarak uzun süren sessizliğini bozan Ak Parti Nevşehir eski Milletvekillerinden Rıdvan Köybaşı, Nevşehir–Ankara arası mekik dokumaya devam ediyor.

banner15
Köybaşı Nevşehir-Ankara Arası Mekik Dokuyor
25 Temmuz 2013 Perşembe 14:26

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz aylarda Nevşehir’de yerel bir televizyon kanalında programa çıkarak uzun süren sessizliğini bozan Ak Parti Nevşehir eski Milletvekillerinden Rıdvan Köybaşı, Nevşehir – Ankara arası mekik dokumaya devam ediyor.

Nevşehir Belediye Başkanlığına aday olabilmek için yoğun bir çalışma içerisinde bulunduğu belirtilen Köybaşı, bu konuda henüz renk vermiş değil. Ancak edinilen bilgilere göre Nevşehir Belediye Başkanlığına aday olmayı düşünüyor ve özellikle Ak Parti genel merkezinde 2 dönem milletvekilliği süresince elde ettiği ikili ilişkilerini de kullanmaya niyetli.

Söz konusu TV programında da ifade ettiği gibi yakın zamanda Ankara’daki işlerini tamamlayarak Nevşehir’e döneceğini ve göçmen Kuş olmadığını belirten Rıdvan Köybaşı’nın bayram sonrası iyiden iyiye kızışması beklenen yerel seçim hareketliliğinde yapacağı açıklamalar merakla bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaan yılmaz - 8 yıl önce
çok iyi inşallah aday olur ak partiye rağmen seçim nasıl kaybedilir görmüş olurlar...
Avatar
nevsehirli - 8 yıl önce
nevsehirli vatandaslara allahinizi seviyorsaniz hasan unver ne yapti 10 yilda buraya yazarmisiniz bie bilelim...
Avatar
yorum - 8 yıl önce
hiç lazım değil gelmesin bu gelecekse hasan paşam kalsın
Avatar
aslan50 - 8 yıl önce
kaan yılmaz nisan 2014 te seçim kazanılınca seni görmek isterim
Avatar
yazık sana - 8 yıl önce
mılletın zamanında anasını aglattıgın yetmıyormu rıdvan bey.
Avatar
aslan uğur - 8 yıl önce
rıdvan bey başkanlığı kabül ederse çok iyi olur
Avatar
VatandaŞ. - 8 yıl önce
yok canım köybaşı mekik dokumuyodur bence, öyleyse siyasi terbiyesizlik olur çünkü nevşehir televizyonunda şöyle bir konuşma yapmıştı " bizim siyasi terbiyemiz görev istemeyi değil, vekillikte de olduğu gibi görev verilmesini beklemek şeklindedir."
Avatar
Afedersiniz - 8 yıl önce
ya burda ahmet mehmet farketmez yeterki ak dan olsun götürür buda demekki meziyete bakar hasan olmasın rıdvanda yaf ne işi var oldun sürer emekli yat kardeşim işin ne boğazı mahallemi yapcan nevşehire