banner461

Müftü Tatildeydi, Ya Yardımcıları Neredeydi?

Nevşehir’de İmam hatip lisesi mezunları ve mensupları için geleneksel olarak sürdürülen buluşma gününün 7. cisi Ramazan Bayramının 3. Günü kültür parkında düzenlendi.

banner15
Müftü Tatildeydi, Ya Yardımcıları Neredeydi?
15 Ağustos 2013 Perşembe 12:13

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de İmam hatip lisesi mezunları ve mensupları için geleneksel olarak sürdürülen buluşma gününün 7. cisi Ramazan Bayramının 3. Günü kültür parkında düzenlendi.

Kuran tilaveti ile başlayıp konuşmalarla devam eden program pilav ikramı ve dua ile sona erdi. Programa Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan, Av. Murat Göktürk, Av Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Alemdar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda İmam hatip, Müezzin, İmam hatip mezunları katılırken, İl Müftülüğü Personellerinden İl Müftüsü, İlçe Müftüleri veya Müftü Yardımcılarından kimsenin katılmaması dikkat çekiciydi.

İl Müftülüğünü doğrudan ilgilendiren bu programa İl Müftüsü veya Yardımcılarından hiç kimsenin katılmamasını yadırgayan İHL katılımcıları valinin, milletvekillerinin, belediye başkanının katıldığı bu programa müftü veya yardımcılarından hiç kimsenin teşrif etmemesine anlam veremedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İMAM... - 8 yıl önce
bu haberi̇ ki̇m yapiyorsa birakin artik...başka i̇şle meşgul olun...i̇mamlarla müftülüğün arasini açmaya çalişip durmayin..ni̇fak tohumu eki̇yorsunuz...
Avatar
MÜFTÜLÜK GÖREVLİSİ.. - 8 yıl önce
çok ayip oluyor yaaa valla.başka haber yokmu yazacak..di̇n adamlariyla uğraşmayin..
Avatar
yorum - 8 yıl önce
başta personelini ilgilendiren programa katılmamakla müftülük zaten imamlarla arayı açmış, yorumcu kardeşler arayı kapatmaya çalışıyor.
Avatar
imam - 8 yıl önce
BIRTAKIM ZEVATIN ALEMDARI KULLANARAK MAKAM MEVKI YUKSELTMEYE CALISTIKLARINI CUMLE ALEM BILIYOR.ONCE BASKANl SUBE MDURU OLDU.ALEMDAR YONETICILERI KENDILERI CALIP KENDILERI OYNUYOR.BELKI MUFTUYE DAVET BILE YAPILMAMISTIR.ANLICANIZ BIRILERI KALABALIKTAN RANT KAZANIYOR.GECEN YILDA YAPILMADI MILLET SOGUDU.IHL NIN BAHCESINDE YAPILAN KADAR DIGERLERI NIN ANLAMI YOKTUR.AMA YONETIM BELEDIYENIN PILAVI UGRUNA KULTUR PARKA RAZI OLUYOR.VS.VS.VS.HANGISINI YAZALIM DAHA.
Avatar
İmam-Hatipli - 8 yıl önce
mecbur mu adam katılmaya. imam-hatipli belediye başkanlarının icraatları ortada. böyle imam-hatipli olacağına olmaz olsun.zulüm var hak yeme var, halt yeme var. ondan sonra pilav günüymüş. bir ihl li olarak bende uzak duruyorum.
Avatar
imam - 8 yıl önce
müftülük görevlileri ve imamlar halk sizi farklı göruyor ama asıl sıkıntı sizlerde menfaaatleriniz için çok şeyler yapıyosunuz